Wie zijn wij?

Ronald Dulmers

Ronald Dulmers

Oprichter, directeur Scholen met Succes. Onderzoeker en adviseur marketing en communicatie.
r.dulmers@scholenmetsucces.nl

Hans van Rijn

Hans van Rijn

Directeur adviesbureau De Lerende School, onderwijsadviseur en ontwikkelaar van de Succes!Spiegel
hans@delerendeschool.nl

Het Scholen met Succes Team

Sylvia Reniers

Sylvia Reniers

Teamleider, Tevredenheidspeilingen online, financiële administratie, personeelszaken, analyses s.reniers@scholenmetsucces.nl

Liesbeth Terpstra

Liesbeth Terpstra

Tevredenheidspeilingen papier en online, ICT
l.terpstra@scholenmetsucces.nl

Fenna Spiering

Fenna Spiering

Accountmanager
f.spiering@scholenmetsucces.nl

Funda Jelsma

Funda Jelsma

Tevredenheidspeilingen papier
f.jelsma@scholenmetsucces.nl

Josephine Dulmers

Josephine Dulmers

Tevredenheidspeilingen papier
j.dulmers@scholenmetsucces.nl

Jethro Morsink

Jethro Morsink

ICT
j.morsink@scholenmetsucces.nl

Het Succes!Spiegel Team

Simon Telderman

Simon Telderman

Accountmanager
Mail Simon

Marco Sombroek

Marco Sombroek

Onderwijsadviseur
Mail Marco

Mark Hutzezon

Mark Hutzezon

Sales en accountmanager
Mail Mark

Kim Schut

Kim Schut

Directeur Onderwijsinnovatiegroep, ICT-partner Scholen met Succes
Mail Kim

De Scholen met Succes Adviseurs

Edwin Borger

Edwin Borger

Interim schoolleider en adviseur onderwijsbeleid. Begeleiding van scholen bij profileringstrajecten en strategische vraagstukken.
www.borgeronderwijsadvies.nl

Peter Brekelmans

Peter Brekelmans

Onderwijskundige, onderzoeker en adviseur bij marketingvraagstukken in het Voortgezet Onderwijs.
www.bureaubrekelmans.nl

 

Nynke Jelles

Nynke Jelles

Architect en adviseur Stedenbouwkundig Ontwerp. Adviseert en begeleidt scholen over profilerende schoolgebouwen en buitenomgeving.
www.nynkejelles.nl

Ton Veldhuis

Functionaris gegevensbescherming. De heer A.L. Veldhuis combineert zijn academische juridische opleiding met ruim 30 jaar praktijkervaring in ICT, data, internet, web&mobile.
http://about.me/tonveldhuis

Technische Staf

Joeri de Bruin

Joeri de Bruin

Software ontwikkelaar. Beheer en innovatie van de Scholen met Succes software voor online en offline peilingen.

Anton Aardenburg

Anton Aardenburg

Software ontwikkelaar voor internettoepassingen en InDesign. Het technisch brein achter onze online peilingen.