Wie zijn wij?

Ronald Dulmers

Ronald Dulmers

Oprichter, directeur Scholen met Succes. Onderzoeker en adviseur marketing en communicatie.
r.dulmers@scholenmetsucces.nl

Sylvia Reniers

Sylvia Reniers

Teamleider, Tevredenheidspeilingen online, financiële administratie, personeelszaken, analyses s.reniers@scholenmetsucces.nl

Liesbeth Terpstra

Liesbeth Terpstra

Medewerker Tevredenheidspeilingen
l.terpstra@scholenmetsucces.nl

Charlotte van der Stuijt

Charlotte van der Stuijt

Projectcoördinator
charlotte@scholenmetsucces.nl

Jethro Morsink

Jethro Morsink

ICT
j.morsink@scholenmetsucces.nl

Josephine Dulmers

Josephine Dulmers

Tevredenheidspeilingen papier
j.dulmers@scholenmetsucces.nl

 

Ondersteuning

Anton Aardenburg

Anton Aardenburg

Software ontwikkelaar voor internettoepassingen en InDesign. Technisch brein achter onze online peilingen

Ton Veldhuis

Juridisch adviseur en functionaris gegevensbescherming
http://about.me/tonveldhuis

Joeri de Bruin

Joeri de Bruin

Software ontwikkelaar. Beheer en innovatie van de Scholen met Succes software voor online en offline peilingen