Wie zijn wij?

Ronald Dulmers

Ronald Dulmers

Oprichter, directeur Scholen met Succes. Onderzoeker en adviseur marketing en communicatie.
r.dulmers@scholenmetsucces.nl

Hans van Rijn

Hans van Rijn

Directeur adviesbureau De Lerende School, onderwijsadviseur en ontwikkelaar van de Succes!Spiegel
hans@delerendeschool.nl

Sylvia Reniers

Sylvia Reniers

Teamleider, Tevredenheidspeilingen online, financiële administratie, personeelszaken, analyses s.reniers@scholenmetsucces.nl

Liesbeth Terpstra

Liesbeth Terpstra

Tevredenheidspeilingen papier, accountmanager Succes!Spiegel
l.terpstra@scholenmetsucces.nl

Charlotte van der Stuijt

Charlotte van der Stuijt

Projectcoördinator
charlotte@scholenmetsucces.nl

Jethro Morsink

Jethro Morsink

ICT
j.morsink@scholenmetsucces.nl

Josephine Dulmers

Josephine Dulmers

Tevredenheidspeilingen papier
j.dulmers@scholenmetsucces.nl

Marco Sombroek

Marco Sombroek

Onderwijsadviseur; coördinator Succes!Spiegel
Mail Marco

Ondersteuning

Simon Telderman

Simon Telderman

Technische ondersteuning Succes!Spiegel
Mail Simon

 

Ton Veldhuis

Juridisch adviseur en functionaris gegevensbescherming
http://about.me/tonveldhuis

Joeri de Bruin

Joeri de Bruin

Software ontwikkelaar. Beheer en innovatie van de Scholen met Succes software voor online en offline peilingen

Anton Aardenburg

Anton Aardenburg

Software ontwikkelaar voor internettoepassingen en InDesign. Technisch brein achter onze online peilingen